Webové aplikácie

Dnes sú webové aplikácie v malých a stredných podnikoch ešte stále málo rozšírené. Veľké firmy a korporácie už dávno vedia o možnostiach webových aplikácií a aj využívajú ich veľký potenciál. Pridajte sa k nim a naskočte s nami na vlnu, ktorá dnes hýbe svetom.

Webové aplikácie majú oproti bežnému softvéru veľmi veľa výhod. K spusteniu stačí obyčajný internetový prehliadač, ktorý nájdete na každom počítači alebo aj v tablete, či dokonca v mobilnom telefóne. Tým je aplikácia dostupná takmer všade a 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na počítače nie je nutné nič inštalovať, dokonca ani nemusia byť výkonné. Informácie a dáta máte centralizované a v bezpečí. Tieto výhody výrazne ovplyvňujú jednu skutočnosť – ušetríte za IT a tým znížite náklady Vašej spoločnosti.

Takmer všetko v spoločnosti je možné spravovať webovými aplikáciami. Od dochádzky zamestnancov, cez účtovníctvo, logistiku, podnikovú komunikáciu až po ucelené informačné systémy podporujúce chod celej spoločnosti.

Naše webové aplikácie Vám pomôžu riešiť problémy, zefektívnia firemné procesy a manažment, zjednodušia postupy, podporia zamestnancov pri každodenných úlohách ale aj odbremenia ich od zbytočných činností.

Prečo sa zaujímať o webové aplikácie?

Bez inštalácie

Webová aplikácia nepotrebuje inštaláciu, pustíte ju priamo v internetovom prehliadači. Napríklad kúpite nový počítač do firmy a aplikáciu môžete ihneď používať.

Centralizované dáta

Dáta nie sú uložené na diskoch v počítačoch ale na serveri. Ak zlyhá niekomu vo firme počítač, nie je to problém. Zároveň má každý prístup k aktuálnym dátam.

Dostupnosť

Všetci užívatelia majú k informáciám v aplikácii prístup kedykoľvek z ktoréhokoľvek počítača. Zamestnanci informácie nemusia posielať mailom ani zdieľať na svojom počítači.

Variabilita

Rôzne webové aplikácie môžu byť navzájom prepojené, používať navzájom svoje zdroje a pod. Výsledkom sú efektívne podnikové procesy.

Aktuálnosť

Aktualizovanú aplikáciu môžu všetci zamestnanci používať ihneď a naraz. Nie je nutné ju preinštalovať na každom počítači.

Nižšie náklady

Prečo kupovať drahú aplikáciu s množstvom funkcií keď potrebujete len zopár. Alebo kupovať ďaľšiu aplikáciu len preto, že súčasná to nedokáže? S webovými aplikáciami môžete mať presne to, čo potrebujete za rozumnú cenu.